Blog

Tarz Dekor / Boya-Badana  / BOYA NEDEN ÖNEMLİDİR

BOYA NEDEN ÖNEMLİDİR

Neden boya yapalım ? İçerisinde yaşamımızı sürdürdügümüz mekanlar zamanla kirlenmekte.yıpranmaktadır kililikler zmanla ,duvarlarımda bakteriler oluşturu ve insan saglıgına zaralı hale gelir.Oksijen alınmasını odanın teneffüs ihtiyacını gidermede zorlar.uzuın süre pis kalması koku ve bakteri oluşumunu hızlandırır.BU durum da içeride yaşayanlara ciddi manada zara verebilir.belli bir aralıkta yaşam alımızın boyanması canlı sağlığı ve görüntü için boya çok önemlidir.

BOYA NASIL YAPILMALı

Öncelikle  duvarlarımıza uygulama yapılacak zeminlerin durumununa göre hangi çeşit boya yapılması seçilmelidir. Uzun vadede ve temiz bir şekilde boyayı kullanmak istiyor ,tasarruf yapmakta istşiyorsanız boya markalı ve kaliteli seçilmelir.Uygulama esnasında grekli teknik ve pratik çalışmalar mutlaka titizlikle yapılması grekir.

BOYAYA HAZIRLIK

boya yapılacak yüzeyler seçilen boyanın cinsine göre hazırlanmalıdır.duvar yüzeylerinde çatlak,patlak varsa tamir edilmelidir.eski boya çok uygunsuz ise mutlaka astar boya uygulaması yapılmalıdır.Uygulama yapılacak alanın branda türü örtülerle örtülüp ,eşyalar sarılmalı  ve eşyalar ustaya boya yapılırken ustaya engel olmayacak şekilde istif edilip örtüsü yapılır.süpürgelik kapılar kağıt bantlarla izole edilir.

uzun yıllardır sincan ,eryaman ,etimesgut ağırlıklı ve aAnkaranın her bölgesine hizmet etmekteyiz.öncelik müşteri kazanma odaklıdır. Müşteri memnuniyeti firmanın başarısı için önceliktir. Müşteri memnuniyeti yapacağımız işin kalitesi ve dürüstlükle alakalıdır.ne kadar kaliteli ve dürüst işçilik o0kadar da müşteri pörföyü ve başarıdır.

No Comments
Post a Comment